Rebel baits obalovací těsto

Kód: REBAOBCHKR
Příchuť: Chilli Krill
Na dotaz | REBAOBCHKR
130 Kč
113,04 Kč bez DPH
Příchuť: Krab brusinka
Na dotaz | REBAOBKRBR
130 Kč
113,04 Kč bez DPH
Příchuť: Mořská bestie
Na dotaz | REBAOBMOBE
130 Kč
113,04 Kč bez DPH
Příchuť: Smradlavý express
Na dotaz | REBAOBAMEX
130 Kč
113,04 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Smradlavý express

Obalovací těsto smradlavý express slouží pro zaktraktivnění převážně boilies, ale dá se použít i k obalení pelet, pop-up, partiklu či použít jako samostatnou nástrahu, kde se okamžitě rozpouští. Smradlavý express vyniká především svým specifickým smradem, na který ryby reagují velmi dobře. Těsto je složeno ze čtyř druhů rybích mouček, kterým dominuje LT 94% a spousta dalších prvotřídních složek, které dohromady dodávají samotnému těstu svoji vyjímečnost.

Mořská bestie

Obalovací těsto mořská bestie slouží pro zaktraktivnění převážně boilies, ale dá se použít i k obalení pelet, pop-up, partiklu či použít jako samostatnou nástrahu, kde se okamžitě rozpouští. Mořská bestie je opravdový originál, jak názvem tak i složením. Dokázali jsme objevit nové neokoukané ingredience, na které ryby reagují opravdu fantasticky. Mořská bestie je vyrobena z kvalitních rybích mouček, mixem 6 druhů mořských řas, tekutým výtažkem z řas , GLM extraktu, lactalbuminem a dalšími složkami, které si necháme pod Rebeláckou pokličkou.

chilli / krill

Obalovací těsto chilli / krill slouží pro zaktraktivnění převážně boilies, ale dá se použít i k obalení pelet, pop-up, partiklu či použít jako samostatnou nástrahu, kde se okamžitě rozpouští. Základem jsou zastudena zpracované rybí moučky, kde nechybí ani 100% krillová moučka a přírodní tekuté produkty z krillu. Obsahuje také kvalitní krillovou esenci z Anglie, ptačí zob, mléčné produkty a další suroviny. Obalovací těsto jsme doplnili o chilli, které dodává rebelskou chuť.

krab / brusinka

Obalovací těsto krab / brusinka slouží pro zaktraktivnění převážně boilies, ale dá se použít i k obalení pelet, pop-up, partiklu či použít jako samostatnou nástrahu, kde se okamžitě rozpouští. Krab / brusinka je na rybí bázi obohacená o moučku ze sušených brusinek a extraktu.Tato kombinace kraba se sladkou brusinkou a tekuté potravy nás ohromně nadchla na hodně prochytavaných revírech, kde nám předvedla svou obrovskou sílu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: