CLIMAX šňůra 20m - HUNTERS BRAID HEAVY Weed

Kód: 9074
průměr: 0,20mm
Vyprodáno | 9077
259 Kč
214,05 Kč bez DPH
průměr: 0,30 mm
Vyprodáno | 9074
239 Kč
197,52 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Velmi rychle potápivá šňůra


Nově vyvinuté vlákno bylo zabudované do pletení, aby se dosáhlo extra rychlé potopení a zajistilo se, že šňůra vždy je spolehlivě položena na dně. Šňůra určená pro lov kaprů umožňuje perfektní kamufláž téměř při každém rybolovu a je téměř nenahraditelná iv těch nejtěžších podmínkách. Nepovolí ani v nejtěžších překážkách jako jsou kameny, mušle. Je to kombinace nejnovějších technologií.

Hlavní důvody ke koupi šňůry CLIMaX 20m - HUNTERS BRaID HEaVY WEED
- Rychle potápivá
- Neabsorbuje vodu
- Odolná vůči oděru
- Barva: zelená
- Použité nejnovější technologie
- Německá značka CLIMaX s 60 letou zkušeností

Specifikace:
20lbs / 9,1kg / 20m
30lbs / 14,5kg / 20m

Climax - německý výrobce s dlouholetou tradicí:
Německý výrobce pletených šňůr a silon čerpá z více než 60 let zkušeností s vývojem a výrobou rybářských silon a splétaných šňůr. Od konce 40 let 20. století investuje své zkušenosti a výzkum do každého dalšího produktu.
CLIMaX byl jednou z prvních společností v Evropě, která začala vyrábět struny a jako první začala vyrábět splétané šňůry co dalo této značce vítězství v nových technologiích pro rybářství.
V současnosti rybáři očekávají mnohem více od silon, šňůr. Rozdíly mezi výrobky jsou často minimální, ale pro specializované rybolovné techniky mohou být velkou výhodou.
Zda praktikujete lov kapra, lov sumce, lov na feeder nebo přívlač, případně jiné rybolovné techniky, Climax je značka, která Vám pomůže blíže se dostat k Vaším vysněným rybám. Climax je Německá kvalita s tradicí od roku 1940.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasce, šňůrky a pletenky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: